whitelion.me

О, Вівці на стримінгу вийшли, але це вже завтра, напевно)


І придбав "Білого лицаря" - кажуть хороший комікс, може колись почитаю)



придбав ще один новий капелюх)
1

1

1


вечірній лятачок

висять світляки


селфі киці







раніше не звертав увагу
1

2

місто та хмари



реально червень


літо, та пташки пташаться



Alex mastodon (AP)
Michael 🎇 pleroma (AP)
@alex "шкіряним проксі-інтерфейсом" :catscrem:

вечірні хмари над містом
2



вечірні хмари


жовна зелена? не бачив ще зелених дятлів)


вечірня киця
1


newer older

This website uses cookies to recognize revisiting and logged in users. You accept the usage of these cookies by continue browsing this website.