Початок третього сезону #HouseOfTheDragon хороший, хоч це і повинен був бути фінал другого сезону. Дуже напружене закінчення епізоду, та видовищне, захоплює.
Є питарня до логіки подій та надлишкового драматизму, але це все підсилює емоційне враження, тому вибачається.
Таке дороге видовище зараз і на великому екрані не часто буває.