#Supergirl норм космічний вестерн, але хочеться більшого. Це другий фільм у кіновсесвіті та якось розчаровує навіть при низьких очікуваннях, хотілось би, щоб стрічка була краще, враховуючи контекст. Тим паче фільм спродюсовано Ґанном, що добре зарекомендував себе в жанрі, хоч він і не створював цей фільм, але ж стояв за ним.
Найбільше дратує надмірний модний сучасний прийом "розказуй, не показуй". Від цього ще більше почав чекати "Соціальну розплату" Соркіна, котрий добре відомий розвішеними рушницями, котрі спочатку вішаються, а не стріляють несподівано незвідки з подальшим поясненням на словах звідки вона взялась.
Загалом нагадує дорогий епізод серіалів Arrowverse - навіть дратуюче кліше звідти є про те, що після того як вбив десятки посіпак, то не можна вбивати безпорадного головного злодія, бо таке вбивство з помсти змінить тебе назавжди.
Лобо чудовий, але його мало, як і Крипто. Персонажі всі, окрім злодія, хороші. Шаблонів і кліше з класичних вестернів багато, але я не фанат, але все одно видно це мені)